Psy odgrywają w życiu właścicieli ogromną rolę. Stanowią podmiot uczuć i troski. Spacery z czworonogami motywują do wyjścia z domu, rozprostowania kości i odetchnięcia świeżym powietrzem. Zwierzęta potrafią sprawić, że chociaż na chwile zapominamy o problemach zawodowych lub prywatnych. Chociażby dlatego powinniśmy dbać o ich zdrowie oraz dobre samopoczucie. Które marki produktów dla psów są szczególnie warte polecenia?

Virbac karma dla psa

Tym, co w największym stopniu wpływa na stan zdrowia każdego żywego organizmu, jest jakość pożywienia. W przypadku psów istotną rolę odgrywa dopasowanie karmy do rasy, wielkości, wieku i stanu zdrowia psa. Z całą pewnością warte uwagi są produkty marki Virbac. Ten renomowany producent proponuje wyroby dedykowane nie tylko dla psów zdrowych, ale również zwierząt z różnymi problemami żywieniowymi, jak i specyficznymi wymaganiami w zakresie pożywienia.

Katalog produktów obejmuje karmy dla psów dorosłych ras dużych i średnich, dla psów ras małych czy miniaturowych. Co ciekawe, w ofercie są również wyroby dla psów kastrowanych, psów z chorobami stawów, z zaburzeniami trawienia, nietolerancjami żywieniowymi, niewydolnością nerek, nadwagą. Karmy oparte na naturalnych składnikach są idealne także dla szczeniaków lub psów w podeszłym wieku.

Warto wspomnieć, że Virbac produkuje też wysokiej jakości suplementy diety dla psów i innych zwierząt. Produkty są bardzo dobrze tolerowane przez organizm i posiadają stosunkowo niską zawartość alergenów. W ofercie marki znaleźć można także szampony o działaniu antybakteryjnym, przeciwgrzybicznym, myjącym i nawilżającym.

Recobed – legowisko dla psa

Jeśli chodzi o wypoczynek psa w domowym zaciszu, to na pewno warto zaznajomić z ofertą firmy Recobed, która produkuje wysokogatunkowe legowiska. Katalog produktów producenta obejmuje leżanki w wielu wariantach i opcjach kolorystycznych, które z powodzeniem można dobrać do każdego wystroju wnętrz. W opcji są zarówno płaskie legowiska typu mata, legowiska typu kanapa, legowiska typu budka, legowiska typu sofa z poduszką, legowiska typu pufa. Każdy z modeli dostępny jest w co najmniej kilku wersjach rozmiarowych.

Czym jeszcze wyróżniają się legowiska Recobed? Tym, że podczas ich produkcji kieruje się przede wszystkim miłością do psów. Leżanki zaspokajają potrzeby czworonogów, stanowią dla nich bezpieczny i komfortowy azyl. Materiały, z których wykonuje się legowiska, są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również niezwykle odporne i trwałe oraz łatwe w utrzymaniu czystości.

Sabunol – higiena psa

Jeśli natomiast chodzi o profesjonalną higienę psa, to warto sprawdzić asortyment sklepu Zoona.pl, który obejmuje produkty marki Sabunol. W ofercie  tej marki sporo miejsca zajmują wyroby chroniące psa przed pchłami, w tym:

  • emulsje myjące przeciw pchłom,
  • krople przeciw pchłom i kleszczom,
  • płyny do zwalczania pcheł,
  • obroże ozdobne przeciw pchłom.

Producent kieruje swoje produkty do różnych ras i wielkości psów. W sprzedaży znaleźć można zatem, np. obroże przeciw pchłom dedykowane psom rasy york. Takie akcesoria higieniczne są nie tylko bardzo skuteczne, ale również charakteryzują się efektownym wyglądem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here