Jak wybrać najlepszy pilnik do paznokci?

0
645

Wysokiej jakości przybory do manicure pozwolą Ci zachować paznokcie w nienagannym stanie. Nie ukrywajmy – to wizytówka każdej kobiety. Dlatego w naszym poradniku znajdziesz informacje, dzięki którym wybierzesz pilnik, który na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Poznaj kilka wskazówek i sięgnij po idealne rozwiązanie!

Kryterium gradacji

Pilniki możemy podzielić ze względu na stopień ziarnistości, a do każdego z nich przypisana jest określona gradacja. 

  • Pilniki gruboziarniste – przeznaczone są do zdejmowania tipsów oraz innych elementów z płytki. Charakteryzują się gradacją na poziomie 80. Pamiętaj jednak, że zalecane są paniom, które mają za sobą już wiele zabiegów i dobrze znają się na manicure. 
  • Pilniki średnioziarniste – charakteryzują się gradacją na poziomie 100 i są wybierane najczęściej. Znajdą zastosowanie przy piłowaniu naturalnych paznokci, nadawaniu kształtu i piłowaniu żelu. 
  • Pilniki drobnoziarniste – w ich przypadku gradacja wynosi 180/240. Te uniwersalne akcesoria sprawdzą się przy piłowaniu tipsów, uzupełnianiu żelu i akrylu czy wygładzaniu naturalnych paznokci. 
  • Polerki – to pilniki o gradacji na poziomie powyżej 300. Możesz sięgnąć po polerki nadające połysk, nabłyszczające naturalne paznokcie czy wyrównujące. 

Pamiętaj, aby kupować pilniki do paznokci, pochodzące od renomowanych producentów. Dzięki temu możesz być pewna bardzo wysokiej jakości, ergonomii i ponadprzeciętnej trwałości. Takie akcesoria z powodzeniem kupisz w sklepie internetowym Activeshop, który spotkał się z uznaniem ze strony najbardziej wymagających pań.

Jaki kształt pilnika do paznokci wybrać?

Abyś mogła cieszyć się zadbanymi paznokciami na co dzień, wybierz pilnik o odpowiednim kształcie. Wybór ten nie może być przypadkowy, a każde z poniższych rozwiązań ma swoje atuty. 

  • Pilnik prosty – uniwersalny pilnik do różnego rodzaju zabiegów. Sprawdza się perfekcyjnie np. przy nadawaniu kształtu oraz skracaniu paznokci. 
  • Pilnik zaokrąglony (banan) – doskonale sprawdza się w zabiegach przy pielęgnacji skórek i wyróżnia się bardzo wysoką precyzją. 
  • Pilnik w kształcie półksiężyca (łódka) – jedna strona jest prosta, a druga zaokrąglona. To połączenie dwóch wymienionych wyżej rozwiązań. 
  • Pilnik w kształcie elpisy – jego podstawowym atutem jest możliwość obracania. Świetnie sprawdza się przy skracaniu i nadawaniu kształtu paznokcie i pozwala na perfekcyjne piłowanie skórek. 
  • Blok – to kostka papierowa stworzona do gładzenia oraz matowania nierówności. 

W sklepie internetowym Activeshop z łatwością kupisz pilnik dopasowany do osobistych potrzeb i sięgniesz po sprawdzone rozwiązanie. Jeżeli jednak nie wiesz, który model sprawdzi się w Twoich rękach najlepiej, przeczytaj uważnie opisy produktów na stronie. Możesz również zapytać o pomoc doświadczoną obsługę. Wówczas na pewno poznasz wiele cennych wskazówek. Dołącz do wielu zadowolonych klientek i wyglądaj pięknie każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here