woda_kokosowa_3


Nasza misja 

Główną filozofią fimy Vivalife jest zdrowie. To dlatego produkty, które ma w swojej ofercie, są wyłącznie pochodzenia roślinnego. Zdrowa żywność stała się dziś dla wielu osób stylem życia. Ludziom towarzyszy coraz większa świadomość żywieniowa. Jedyną drogą, która w naturalny sposób prowadzi do zdrowia jest aktywność fizyczna i zdrowa żywność. Dlatego firma Vivalife, znając oczekiwania wymagających konsumentów, oferuje tylko produkty o najwyższej jakości.

Największym skarbem natury, jaki oferuje Vivalife, jest woda kokosowa. To naturalny napój izotoniczny, który pomaga zachować nie tylko zdrowie, ale też młodość. Woda kokosowa to bogactwo składników mineralnych. W naturalny sposób dba o naszą cerę, ma działanie detoksykujące, stymuluje system odpornościowy, uzupełnia niedobory elektrolitów. Jako naturalny napój izotoniczny jest idealną opcją dla sportowców ? doskonale nawadnia i chroni przed kurczami mięśni.

Jesteśmy kształtowani przez to, co jemy. Jesteśmy tym, co jemy. Gdy nasze pokarmy są zdrowe i my sami tacy jesteśmy. Dlatego też Vivalife w swojej ofercie posiada produkty bezglutenowe. Są one skierowane nie tylko do osób, które cierpią na nietolerancję glutenu, bądź są na niego nadwrażliwe. Wiele osób będących na diecie bezglutenowej deklaruje, że cieszy się lepszym zdrowiem swojego przewodu pokarmowego, jak również lepszą jakością życia związaną z ogólnym zdrowiem. Gluten to białko roślinne, które występuje w zbożach. Dzisiejsze zboża, niestety, zostały zmodyfikowane, by były odporniejsze na zimno, robactwo oraz by produkowały więcej białka ? glutenu. Tak przetworzone trafiają do naszego organizmu.

Głównym celem firmy Vivalife jest podążanie za głosem natury i dzielenie się tą filozofią ze wszystkimi, którzy chcą podążać zdrową i naturalną drogą. Zdrowe odżywianie to skarb, który powinniśmy pielęgnować nie tylko w sobie, ale także w naszych pociechach i najbliższych.


czytaj naszego bloga

zobacz nasz profil